Skuteczne pozycjonowanie stron i sklepów www

Pozycjonowanie stron internetowych

Od ponad 15 lat MIG hosting z Częstochowy pozycjonuje strony i sklepy internetowe z różnych branż. Dzięki naszym działaniom Klient zwiększa swoją sprzedaż towarów i usług. Pracujemy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony internetowe i e-sklepy zarówno firm jak i osób prywatnych. Każda strona wyceniana jest indywidualnie.

Dużą rolę przykładamy do obserwowania światowych nowinek w branży SEO, profesjonalnego SEO audytu strony www, aby poznać jej mocne i słabe strony. Dzięki audytowi SEO możemy poprawić strukturę serwisu, błędy techniczne, treści, czytelność, nawigację, linkowanie, UX, ścieżkę zakupową itp. Prawidłowa analiza strony, potrzeb użytkowników, konkurencji oraz nasze doświadczenie w SEO pozycjonowaniu gwarantują sukces Twojej strony internetowej, a co za tym idzie, również firmy i całego biznesu!

O pozycjonowaniu stron

sqr012-col1
sqr012-col2

Oferta


Programy
komputerowe

programy antywirusowe od 85zł
Sklep

Pozycjonowanie
i optymalizacja stron

od 450zł/mies.

SEO pozycjonowanie stron

Strony
i sklepy internetowe

od 750zł

Strony internetowe

sqr031-col1
sqr031-col2

Profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

Interesuje Cię stworzenie nowej strony internetowej, redesign już istniejącej, pozycjonowanie strony w google.pl? Napisz do nas! Zamów bezpłatną wycenę!
Wystarczy, że prześlesz nam adres swojej strony www, a w ciągu 24h skontaktujemy się z Tobą, by omówić rekomendowane działania i wycenę pozycjonowania.

Skuteczne SEO

Od czego zależy cena za pozycjonowanie strony?

Każda strona internetowa jest inna – różni się branżą, technologią wykonania, wielkością, wiekiem domeny, pozycją w wynikach Google tzw. SERP, konkurencyjnością fraz i branży. Przy analizie rozpatrujemy wiele różnych czynników mających wpływ na obecną pozycję w wynikach wyszukiwarki jak i ruch na stronie. Każda firma powinna mieć świadomość, że wysoka pozycja strony czy sklepu internetowego w wynikach organicznych wyszukiwarki internetowej przełoży się kolejne zlecenie, przewagę nad konkurencją, wygeneruje większą sprzedaż produktów i usług, pozwoli na dalszy rozwój firmy, zwiększy świadomość marki wśród konsumentów. Kluczową rolę odgrywa w tej chwili semantyka, struktura informacji, intencja informacji zawartej na stronie, bezpieczeństwo strony (szczególnie stron opartych na WordPressie, klucze SSL), widoczność strony na urządzeniach przenośnych typu smartfon, tablet (responsywność strony internetowej tzw. RWD). Stawiamy dużą wagę do doboru odpowiednich fraz do pozycjonowania tzw. keywords. Dzięki analizie stron i sklepów internetowych konkurencji odpowiednimi narzędziami SEO, jesteśmy w stanie podpowiedzieć Klientowi o czym i w jaki sposób powinien pisać na swojej stronie, blogu, jak tworzyć wartościowy content pod Czytelnika.

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową w MIG hosting?

 • pracę rozpoczynamy od SEO audytu, analizy konkurencji, wyłapania wszystkich błędów w kodzie jak i UX strony
 • rozliczenie za pozycjonowanie – abonament miesięczny w przypadku nowych stron internetowych
 • rozliczenie „za efekty” gdy pozycjonowana fraza wejdzie do TOP 10 wyników google – w przypadku serwisów powyżej 2 lat
 • SEO optymalizacja serwisu w cenie pozycjonowania
 • dobór odpowiednich fraz do pozycjonowania gwarantujących ruch na stronie
 • analizy SEO oparte na profesjonalnych narzędzia do analizy fraz, ruchu
 • co miesiąc otrzymasz raport w pdf z pozycji strony na dane frazy z niezależnego portalu
 • udzielamy porad dot. rejestracji domeny, hostingu, prowadzenia profili społecznościowych
 • pozycjonujemy strony naturalnie, bez automatów i botów
 • analizujemy działania konkurencji w internecie
 • śledzimy światowe trendy w SEO lokalnym i globalnym
 • gwarantujemy profesjonalne wykonanie usługi
 • prosta umowa bez kar umownych z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wystawiamy faktury VAT 23%.

SEO marketing
sqr021-col1
sqr021-col2

SEO czyli Search Engine Optimization inaczej pozycjonowanie strony internetowej, to szereg czynności podejmowanych w dłuższym okresie, które zmierzają do tego, aby konkretna witryna znajdowała się możliwie jak najwyżej w wynikach wyszukiwania po wpisaniu odpowiedniej frazy. SEO wymaga czasu, nakładu sił, budżetu i wiedzy. Coraz częściej idziemy w kierunku SXO, analizy ruchu, konwersji słów kluczowych, dogłębnej analizy strony i eliminowania jej błędów i zatorów. Często SEO definiowana jest jako poprawa techniczna serwisu (linków, struktury, nagłówków, prędkości ładowania treści), SEM jako poprawa jej treści, natomiast UX jako poprawienie jej użyteczności np. skrócenie procesu sprzedażowego w sklepie, odpowiedniej wielkości przyciski, kolor przycisku Koszyk, proces logowania do e-sklepu.

Pozycjonowanie to inwestycja nie koszt!
Wierzymy, że zadowolony Klient będzie z nami współpracował przez kolejne lata, będzie przedłużał nasze usługi SEO pozycjonowania, domeny i hosting, będzie rozbudowywał swoje działania marketingowe o kolejne frazy i kanały marketingowe, a także będzie nas polecał…

Przykład pozycjonowania strony wykonanej przez nas w grudniu 2020r.:

pozycjonowanie stron Częstochowa

Nasze usługi

Z wyszukiwarki Google miesięcznie korzysta miliony internautów. Dla właścicieli serwisów online jest to ogromna szansa na zdobycie nowych klientów. Konkurencja w wyszukiwarce aby zostać zauważonym jest z roku na rok coraz większa. Aby użytkownicy mogli łatwo odnaleźć stronę lub sklep w Internecie wykorzystane jest pozycjonowanie.

Rejestrujemy dla Klienta domenę, tworzymy stronę www i instalujemy ją na koncie hostingowym, konfigurujemy konta pocztowe, instalujemy certyfikaty SSL, pomagamy w marketingu internetowym – profile na Instagramie, Facebooku, Google Maps (Google Moja firma).

Napisz do nas emaila, na pewno odpowiemy. Podstaw na doświadczenie.

Pozycjonowanie lokalne firm

Skutecznie działamy na rynku lokalnego pozycjonowania, m.in. w Częstochowie, Zabrzu, Katowicach, Tarnowskich Górach, Wrocławiu, Piotrkowie Trybunalskim, Krakowie czy Warszawie. Znajdź dzięki nam lokalnych odbiorców usług i produktów, pokonaj w wyszukiwarce Google lokalną konkurencję. Przyciągnij klientów z wyszukiwarki internetowej nie tylko ceną ale przede wszystkim wysoką jakością, super obsługą i naszymi działaniami SEO.

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu fraz lokalnych typu “stomatolog  Katowice”, “serwis komputerowy Kielce”, „prawnik Białołęka”, “autozłom Piotrków” itp.

Co nas wyróżnia?

Minimalny okres trwania umowy to 6-8 miesięcy bo wiemy, że zadowolony Klient zostanie na dłużej! Doceniamy długofalową współpracę. Mamy Klientów z którymi współpracujemy ponad 10 lat 🙂 Daj się znaleźć potencjalnym klientom. Nie obiecujemy na wyrost!

Wycena gratis

Proszę o kontakt e-mailowy, a w nim o podanie adresu www strony oraz proponowanych fraz do pozycjonowania organicznego. Szybka wycena fraz gratis. Odpiszemy w ciągu 24h. Umowa dotycząca pozycjonowania podpisywana jest na min. 6-8 miesięcy z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia, bez kar umownych.

Audyt SEO strony www

Proces pozycjonowania zawsze rozpoczynamy od SEO audytu strony – wskazania i poprawienia jej błędów technicznych, poprawienia UX, linkowania wewnętrznego, sprawdzenia historii domeny, linków zewnętrznych prowadzących do strony oraz anchor tekstów, obecnego ruchu na stronie, na jakie frazy strona lub sklep może zdobyć największy ruch organiczny.

Strategia SEO

Strategia SEO to indywidualny plan działania dostosowany do każdej strony. Badamy kilkadziesiąt czynników mających wpływ na pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwarki google.pl.

Sklepy i strony internetowe

Tworzymy responsywne strony i sklepy internetowe zgodne z UX, SEM i SEO. Nowoczesne strony www z panelem administracyjnym, zoptymalizowane pod SEO.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony?

Cena za pozycjonowanie zależy od wielu czynników. Nie ma stałego cennika.
Cennik pozycjonowania strony internetowej

Nasze przykładowe strony www

strona internetowa bhpsokrates.pl

strony szkoleniowe

strona internetowa jgroele.pl

strony usługowe

strona internetowa rajskagrecja.pl

strony turystyczne

strona internetowa fenestraczest.pl

strony usługowe

strona internetowa tlumaczenia-kasprzyk.pl

strony usługowe

Nasi Klienci

Najwięcej Klientów mamy z polecenia, głównie z takich miast jak Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa, Częstochowa, Olsztyn, Zabrze, Piotrków Trybunalski, Tarnowskie Góry. Nasi Klienci reprezentują różne branże – technologiczne (obróbka CNC, cięcie plazmowe, laserowe, stolarka okienna, materiały biurowe i ogniotrwałe), medyczne (przychodnie i gabinety lekarskie, przychodnie weterynaryjne), prawnicze (kancelarie adwokackie, mediatorzy sądowi), usługowe (tłumaczenia, szkolenia, auto detailing, usługi holowania i warsztaty samochodowe, car wrapping, grooming), artystyczne (fotografia, malarstwo, zespoły muzyczne, krawiectwo artystyczne – szycie strojów startowych na zamówienie).