Pozycjonowanie stron internetowych w Kielcach

Pozycjonowanie strony internetowej dla firmy z Kielc i okolic rozpoczynamy od jej audytu oraz określenia najważniejszych dla Klienta fraz kluczowych. Ten element ma decydujący wpływ na skuteczność całego procesu. Od niego zależy, czy na witrynę trafią dokładnie ci internauci, których właściciel firmy chciałby zaprosić na stronę. Pozycjonowanie w Kielcach prowadzimy w oparciu o zbiór „dobrych praktyk Google„. Nie spamujemy wyszukiwarki niskiej wartości zapleczem. SEO pozycjonowanie lokalne stron internetowych to nasza podstawowa działalność. Pozycjonujemy m.in. przychodnię medyczną, kancelarię adwokacką, tłumaczy, ośrodki szkoleniowe prawa jazdy i BHP, firmy usługowe i produkcyjne. Każda strona internetowa jest inna – różni się branżą, technologią wykonania, wielkością, wiekiem domeny, pozycją w wynikach google, konkurencyjnością fraz czy branży. Przy SEO analizie rozpatrujemy wszystkie czynniki mające wpływ na obecną pozycję i ruch na stronie. Każda z firm ma świadomość że wysoka pozycja w wynikach organicznych wyszukiwarki google da jej kolejne zlecenie, przewagę nad konkurencją, generuje sprzedaż produktów i usług, pozwala rozwijać się firmie.

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu fraz lokalnych typu „stomatolog  Kielce”, „serwis komputerowy Kielce”, „autozłom Kielce” itp.

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Z wyszukiwarki Google miesięcznie korzysta miliony internautów. Dla właścicieli serwisów online jest to ogromna szansa na zdobycie klientów, a wykorzystują ją, robiąc wszystko, aby zostać zauważonym – innymi słowy, aby użytkownicy łatwo mogli odnaleźć stronę firmową lub sklepu w Internecie. SEO czyli Search Engine Optimization to nic innego jak pozycjonowanie stron internetowych. To szereg czynności, które zmierzają do tego, aby konkretna witryna znajdowała się możliwie jak najwyżej w wynikach wyszukiwania po wpisaniu odpowiedniej frazy kluczowej. Coraz częściej idziemy w kierunku SXO, analizy ruchu, konwersji słów kluczowych, dogłębnej analizy strony i eliminowania ich błędów i zatorów.

Masz mały ruch na stronie, jesteś na niskich pozycjach w wynikach wyszukiwarki? Napisz do nas o swoim problemie ze stroną www:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy od ponad 12 lat profesjonalnie zajmują się branżą SEO w Polsce. Nie jesteśmy agencją. Co nas wyróżnia od agencji?

 • Nasza praca to również nasza pasja, cały czas się doskonalimy
 • Zależy nam na tym, aby Klient był z nami ze względu na jakość naszej obsługi oraz efekty pracy. Dlatego płatność tylko za efekty! Żadnych abonamentów!
 • Umowa na minimum 6 miesięcy
 • Co miesiąc wysyłamy raport z pozycji pozycjonowanych fraz
 • Posiadamy własne zaplecze
 • Nie spamujemy wyszukiwarki tysiącami linków
 • Działamy zawsze zgodnie z dobrymi praktykami SEO
 • Nie chcemy sztywnymi zapisami w umowie zatrzymywać Klienta. Brak kar umownych w umowie, a okres wypowiedzenia skróciliśmy do minimum
 • Klienta traktujemy jak partnera w biznesie, a co za tym idzie rozumiemy jego potrzeby. Dlatego w trakcie trwania umowy można zmienić część pozycjonowanych fraz
 • Gwarantujemy stały kontakt z Klientem
 • Wystawiamy faktury vat

Cena pozycjonowania stron internetowych w Kielcach

Kielce to jedno z wielu miast w Polsce gdzie MIG hosting świadczy usługi pozycjonowania SEO. Nie mamy jednoznacznego cennika pozycjonowania stron www, nawet dla konkretnego miasta, jakim są Kielce. Cena usługi uzależniona jest bowiem od wielu czynników – konkurencyjności frazy i branży, historii domeny, wielkości strony, obecnego stanu serwisu i jej pozycji w Google. Dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

Głównym celem pozycjonowania stron internetowych jest to, aby zajmować jak najwyższe pozycje, dzięki temu możemy liczyć na zwiększenie ilości odwiedzin naszej witryny przez potencjalnego Klienta. Ten ruch musi być też wartościowy! Pozycjonowanie strony wpływając właśnie na współczynnik liczby odwiedzin serwisu pozwala właścicielowi generować większy zysk. Im więcej osób zagląda na naszą stronę, tym większa szansa, że wśród nich znajdą się Klienci, którzy dokonają zakupu, zostawią do siebie kontakt, wypełnią formularz, zapiszą się do newslettera itd. Pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego polega zatem na wykorzystaniu właściwych słów kluczowych, co wymaga też od właścicieli witryny i osób odpowiedzialnych za SEO publikowanie dobrej jakości treści. Dlatego tak istotna jest pozycja, jaką zajmuje nasza witryna www w wyszukiwarce Google. Badania wskazują, że internauci interesują się wyłącznie kilkoma pierwszymi wynikami. Do tych dalszych trafiają tylko nieliczni…

Nie umieszczamy linków na farmach linków, nie kupujemy linków. Zastosowanie się do wytycznych wyszukiwarki Google (obecnie zajmuje ona ponad 98% wszystkich wyszukiwań w Polsce) pozwala uniknąć nałożenia filtrów, czyli innych kar na stronę www. To bardzo ważne, ponieważ skutki takiego zdarzenia naprawia się przez wiele miesięcy. Nie obiecujemy na wyrost. Jeśli ktoś obiecuje Ci szybki i tani wzrost pozycji strony w Internecie, to najczęściej jest to oszust działający w oparciu o nielegalne metody „black SEO”, które skutkują zablokowaniem strony na wiele miesięcy i wyrzuceniem jej z indeksu.

Mapa Kielc i okolic – tu pozycjonujemy strony małych i średnich firm:

Jeśli posiadasz stronę internetową i działasz na terenie Kielc i okolic, a nie jesteś zadowolony z aktualnej pozycji swojej strony w wyszukiwarce google, napisz do nas! Z pewnością znajdziemy rozwiązanie.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony?

Każda strona internetowa jest inna, nawet jeśli dotyczy tej samej branży. Dlatego cennik usług pozycjonowania strony internetowej nie jest jednoznaczny i z góry ustalony. Nasi eksperci na początku analizują strony www i optymalizują je według wymogów algorytmów wyszukiwarki. Następnym krokiem jest między innymi rozbudowa treści na stronie, zgodnie z wytycznymi SEO, oraz inne czynności zmierzające do zwiększenia widoczności domeny w Google. Cena usługi uzależniona jest od historii domeny (jeśli ta publikowała wcześniej treści spamowe, pozycjonowanie będzie znacznie bardziej utrudnione, podobnie jest w przypadku nowo powstałej). Nie bez znaczenia jest również branża oraz jej konkurencyjność. Im wyższa jest konkurencja na daną frazę do pozycjonowania, tym wyższa będzie wycena tej frazy. Każda fraza wyceniana jest indywidualnie, dlatego ważne jest wyszczególnienie w umowie takich fraz, na jakie rzeczywiście Internauci będą szukać dane produkty czy usługę.

POzycjonowanie strony Kielce

Cennik pozycjonowania stron internetowych

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, również w kwestii wyceny, która uzależniona jest od wielu czynników.

Optymalizacja strony w cenie pozycjonowania

Optymalizacja strony polega między innymi na rozbudowie i dostosowaniu treści do algorytmów wyszukiwarki, linkowaniu wewnętrznym i przekierowywaniu ruchu na daną stronę oraz innych czynnościach zmierzających do zwiększenia widoczności domeny w Google. Dlatego ustalając cenę, musimy wziąć pod uwagę wszystkie te działania, które są pracochłonne i rozciągnięte w czasie. Nie wystarczy tylko wypromować stronę, ale również należy stale dbać o raz uzyskaną pozycję. Pozycjonowanie i optymalizacja strony www to proces ciągły, nastawiony na miesiące czy lata.

Zapewnij swojej stronie internetowej opiekę profesjonalistów!

Jeśli jesteś zainteresowany pozycjonowaniem strony internetowej i działasz w województwie łódzkim (lub innym 🙂 – zapraszamy do współpracy. Prosimy o przysłanie na email: biuro@natopie.pl adresu strony, propozycji fraz do wyceny. Dziękujemy!

#seolokalne, #pozycjonowaniestron #seo #kielce #google #stronainternetowa #bizneslokalny #pozycjonowanieczestochowa