Pozycjonowanie strony internetowej w Piotrkowie Trybunalskim

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu fraz lokalnych typu „stomatolog Piotrków Trybunalski”, „autozłom Piotrków”, „pomoc drogowa Piotrków” itp.

Pozycjonowanie strony w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczynamy od jej audytu oraz określenia najważniejszych dla Klienta fraz kluczowych. Ten element ma decydujący wpływ na skuteczność całego procesu. Od niego zależy, czy na witrynę trafią dokładnie ci internauci, których właściciel firmy strony chciałby zaprosić. Pozycjonowanie w Piotrkowie Trybunalskim prowadzimy w oparciu o zbiór dobrych praktyk Google. Zastosowanie się do wytycznych wyszukiwarki pozwala uniknąć nałożenia filtrów, czyli innych kar. To bardzo ważne, ponieważ skutki takiego zdarzenia naprawia się przez wiele miesięcy. Nie obiecujemy na wyrost! Jeśli ktoś obiecuje Ci szybki i tani wzrost pozycji strony ww w Internecie, to najczęściej jest to oszust działający w oparciu o nielegalne metody tzw. „black SEO”, które skutkują zablokowaniem strony na wiele miesięcy i wyrzuceniem jej z indeksu.

Jeśli posiadasz stronę internetową i działasz na terenie Piotrkowa Trybulskiego i okolic (województwo łódzkie), a nie jesteś zadowolony z aktualnej pozycji swojej strony w wyszukiwarce google, napisz do nas! Z pewnością znajdziemy rozwiązanie!

Dlaczego warto pozycjonować stronę w Google?

Z wyszukiwarki Google miesięcznie korzystają miliony internautów. Dla właścicieli serwisów online jest to ogromna szansa na zdobycie klientów, a wykorzystują ją, robiąc wszystko, aby zostać zauważonym – innymi słowy, aby użytkownicy łatwo mogli odnaleźć stronę firmową lub sklepu w Internecie. SEO czyli Search Engine Optimization to nic innego jak pozycjonowanie stron internetowych. To szereg czynności, które zmierzają do tego, aby konkretna witryna znajdowała się możliwie jak najwyżej w wynikach wyszukiwania po wpisaniu odpowiedniej frazy kluczowej.

Głównym celem pozycjonowania stron internetowych jest to, aby zajmować jak najwyższe pozycje – dzięki temu możemy liczyć na zwiększenie ilości odwiedzin naszej witryny. Pozycjonowanie strony wpływając właśnie na współczynnik liczby odwiedzin serwisu pozwala właścicielowi generować większy zysk. Im więcej osób zagląda na naszą stronę, tym większa szansa że wśród nich znajdą się klienci, którzy dokonają zakupu, zostawią do siebie kontakt, wypełnią formularz, zapiszą się do newslettera itd. Pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego polega zatem na wykorzystaniu właściwych fraz, co wymaga też od właścicieli witryny i osób odpowiedzialnych za SEO publikowanie dobrej jakości treści. Dlatego tak istotna jest pozycja, jaką zajmuje nasza witryna w wyszukiwarce Google. Badania wskazują, że internauci interesują się wyłącznie kilkoma pierwszymi wynikami. Do tych dalszych trafiają tylko nieliczni…

Formularz kontaktowy:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Skuteczne pozycjonowanie stron www

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy od ponad 15 lat profesjonalnie zajmują się branżą SEO. Nie jesteśmy agencją. Co nas wyróżnia od agencji?

 • Nasza praca to nasza pasja, cały czas się doskonalimy.
 • Zależy nam, aby Klient był z nami ze względu na jakość naszej obsługi oraz efekty pracy. Dlatego płatność tylko za efekty! Żadnych abonamentów!
 • Umowa pozycjonowania strony podpisywana jest na minimum 6 miesięcy a później przedłużana jest automatycznie.
 • Co miesiąc wysyłamy raport z pozycji pozycjonowanych fraz.
 • Nie chcemy sztywnymi zapisami w umowie zatrzymywać Klienta. Brak kar umownych w umowie, a okres wypowiedzenia skróciliśmy do minimum.
 • Klienta traktujemy jak partnera w biznesie, a co za tym idzie rozumiemy jego potrzeby. Dlatego w trakcie trwania umowy można zmienić część pozycjonowanych fraz.
 • Gwarantujemy stały kontakt z Klientem.
 • Nie obiecujemy wyników pozycjonowania na wyrost, z doświadczenia wiemy że wszystko wymaga czasu i dużo pracy.
 • Pomagamy w marketingu internetowym.
 • Wciąż podnosimy swoje kwalifikacje.
 • Nie spamujemy przeglądarki jak robi to konkurencja tworząca niskiej wartości zaplecze.
 • Doceniamy długofalową współpracę.
 • Pozycjonujemy strony naturalnie, bez automatów i botów.
 • Pozycjonowanie zgodnie z dobrymi praktykami SEO.

Cena pozycjonowania strony www w Piotrkowie Trybunalskim

Piotrków Trybunalski to jedno z wielu miast, gdzie świadczymy usługi SEO. Nie mamy jednoznacznego cennika pozycjonowania stron www, nawet dla konkretnego miasta, jakim jest Piotrków Trybunalski. Cena usługi uzależniona jest bowiem od wielu czynników – konkurencyjności, historii domeny czy branży, wielkości strony, obecnego stanu serwisu i jej pozycji w wynikach zapytań w wyszukiwarce google.pl. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Również tworzymy strony www, sklepy internetowe, przerabiamy i aktualizujemy strony Klientów aby były dostosowane do obecnych wymogów. Jednym z takich wymogów jest obecnie responsywność strony (dobra widoczność pod urządzenia mobilne typu tablety, smartfony) a także klucz bezpieczeństwa SSL dla sklepów internetowych. Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne klucze SSL – certyfikaty bezpieczeństwa.

Mapa Piotrkowa Trybunalskiego i okolic

Ile kosztuje pozycjonowanie stron? Cennik pozycjonowania

Każda strona internetowa jest inna, nawet jeśli dotyczy tej samej branży. Dlatego cennik usług pozycjonowania strony internetowej nie jest jednoznaczny i z góry ustalony. Nasi eksperci na początku analizują strony www i optymalizują je według wymogów algorytmów wyszukiwarki. Następnym krokiem jest między innymi rozbudowa treści na stronie, zgodnie z wytycznymi SEO, oraz inne czynności zmierzające do zwiększenia widoczności domeny w Google. Cena usługi uzależniona jest od historii domeny (jeśli ta publikowała wcześniej treści spamowe, pozycjonowanie będzie znacznie bardziej utrudnione, podobnie jest w przypadku nowo powstałej). Nie bez znaczenia jest również branża, w której się specjalizuje, oraz konkurencyjność. Im wyższa jest konkurencja na daną frazę do pozycjonowania, tym wyższa będzie wycena tej frazy. Każda fraza wyceniana jest indywidualnie dlatego ważne jest wyszczególnienie w umowie takich fraz, na jakie rzeczywiście Internauci będą szukać dane produkty czy usługę.

pozycjonowanie stron Piotrków, SEO Piotrków, tworzenie stron, płatność za efekty

Optymalizacja strony w cenie pozycjonowania

Optymalizacja strony polega między innymi na rozbudowie i dostosowaniu treści do algorytmów wyszukiwarki, linkowaniu wewnętrznym i przekierowywaniu ruchu na daną stronę oraz innych czynnościach zmierzających do zwiększenia widoczności domeny w Google. Dlatego ustalając cenę, musimy wziąć pod uwagę wszystkie te działania, które są pracochłonne i rozciągnięte w czasie. Nie wystarczy tylko wypromować stronę, ale również należy stale dbać o raz uzyskaną pozycję. Pozycjonowanie i optymalizacja strony www to proces ciągły, nastawiony na miesiące czy lata.

Zapewnij swojej stronie internetowej opiekę profesjonalistów!

Jeśli jesteś zainteresowany pozycjonowaniem strony internetowej i działasz w województwie łódzkim lub innym 🙂 – zapraszamy do współpracy. Prosimy o przysłanie na email: biuro@natopie.pl adresu strony, propozycji fraz do wyceny. Dziękujemy!