Pozycjonowanie stron internetowych i sklepów www

Od 15 lat MIG hosting z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowania strony internetowej to trzymanie ręki na pulsie, obserwowanie trendów SEO przy wciąż zmieniających się algorytmach Google (Core Veb Vitals jest już od czerwcu 2021r.!). To co było skuteczne w promocji strony internetowej kilka lat temu, nie koniecznie będzie skuteczne dzisiaj. Dlatego tak dużą rolę przykładamy do obserowania światowych nowinek w branży SEO, do profesjonalnego audytu SEO strony internetowej Klienta, aby poznać jej mocne i słabe strony, aby ewentualnie  poprawić jej strukturę, błędy techniczne, treść, czytelność, nawigację itp. Prawidłowa analiza strony, potrzeb użytkowników, konkurencji oraz nasze 15 – letnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron gwarantują sukces Twojej strony www a co za tym idzie, również firmy i biznesu! Pomagamy w marketingu internetowym – Pinterest, Instagram, Youtube, pozycjonowanie wizytówki google maps.

Proszę o kontakt e-mailowy na biuro@natopie.pl

Wierzymy, że zadowolony Klient będzie z nami współpracował przez kolejne lata, będzie przedłużał nasze usługi pozycjonowania SEO, domeny i hosting, będzie rozbudowywał swoje działania marketingowe pozycjonowanie o kolejne frazy, a także będzie nas polecał swoim znajomym… Cieszymy się Jego sukcesem! Jeśli nic Ci nie mówią pojęcia takie jak SEO, UX, SXO, traffic, keywords, sitemap, GSC to spróbujemy Ci wyjaśnić w prostu sposób aby Twoja strona internetowa szła w wynikach organicznych do góry. Cieszymy się gdy Klient słucha, edukuje się, rozwija swój biznes razem z nami!

Proszę o kontakt e-mailowy a w nim o podanie adresu URL strony oraz proponowanych fraz do pozycjonowania. Szybka wycena gratis. Umowa na min. 6-8 miesięcy.

Pozycjonowanie stron internetowych to obecnie jedno z najważniejszych działań marketingowych. To dzięki pozycjonowaniu stron www ruch na firmowej stronie internetowej jest większy, co bezpośrednio przekłada się na większą sprzedaż produktów i usług. Dzięki SEO umacniamy też pozycję marki, jako lidera danej branży. Oferuję skuteczne pozycjonowanie stron i sklepów internetowych firm z Częstochowy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Kłobucka, Radomska, Tarnowskich Gór, Lublińca, Siewierza, Żarek, Myszkowa, Włoszczowej, Rudnik, Krzepic, Rędzin, Dobrodzienia i innych miast.

SEO pozycjonowanie sklepów internetowych

Co nas wyróżnia?

 • płatność abonamentowa lub za efekty gdy pozycjonowane frazy wejdą do TOP 10
 • SEO optymalizacja serwisu w cenie pozycjonowania
 • za pomocą odpowiednich narzędzi, analizie stron konkurencji pomagamy w doborze odpowiednich fraz do pozycjonowania
 • wykorzystujemy profesjonalne narzędzia do analizy słów kluczowych, statystyki pozycji fraz, jakie frazy konwertują, przynoszą ruch serwisowi
 • co miesiąc wysyłamy raport z pozycji strony na dane frazy z niezależnego portalu webpozycja.pl
 • minimalny okres trwania umowy to 8 miesięcy bo wiemy, że zadowolony Klient zostanie na dłużej!
 • udzielamy porad co do rejestracji domeny, wykupienia hostingu, założenia profilu na portalach społecznościowych
 • doceniamy długofalową współpracę
 • pozycjonujemy strony naturalnie, bez automatów i botów
 • nie spamujemy przeglądarki jak robi to konkurencja tworząca niskiej wartości zaplecze
 • nie obiecujemy na wyrost!
 • tylko legalne i etyczne metody pozycjonowania
 • śledzimy światowe trendy w SEO lokalnym i globalnym
 • gwarantujemy profesjonalne wykonanie usługi
 • brak ukrytych kosztów
 • Wyślij sms na nr 602 555 323 podając adres strony a oddzwonię.
 • wystawiamy faktury VAT
 • wciąż podnosimy swoje kwalifikacje
 • Najwięcej klientów mamy z polecenia, głównie z miast Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa, Częstochowa, Olsztyn, Zabrze, Piotrków Trybunalski, Tarnowskie Góry.

Nasze case study:

Przykład strony wykonanej przez nas w grudniu 2020r. i efekty jej pozycjonowania:

statystyki pozycji fraz w google, pozycjonowanie stron Częstochowa, Tarnowskie Góry, Zabrze, Katowice

Przykłady pozycjonowania strony naszego Klienta – statystyki miesięcznych pozycji fraz:

pozycjonowanie stron Częstochowa, Tarnowskie Góry, Zabrze, Katowice
Prosimy o wpisanie adresu strony www i fraz do pozycjonowania do wyceny przez formularz poniżej:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Działania SEO freelancera gwarancją sukcesu!

Pozycjonowanie to nie tylko linki (odradzamy kupowanie ich na allegro, często są to spamowane katalogi, farmy linków). SEO w wykonaniu „white hat SEO” to wiedza, która powinna być poparta wieloletnim doświadczeniem. SEO pozycjonowanie to kilkadziesiąt czynników które wpływają na pozycję Twojej strony w wyszukiwarce google.pl czyli SERP-ach, a tym samym mających decydujący wpływ na przyszłe dochody Klienta. MIG hosting z Częstochowy stara się nie obiecywać na wyrost. Wysoka pozycja strony internetowej Klienta, zwiększenie ruchu na stronie a tym samym rozwój biznesowy Klienta jest dla nas sprawą priorytetową. Nasza praca wpływa na to jak postrzegany jest sam Klient, jego produkty i marka, nie tylko przez roboty Google, ale przez jego użytkowników i klientów. Ta współpraca się zazębia i stanowi swoisty ekosystem Posiadamy 15 lat doświadczenia w działaniach SEO i marketingu internetowym.

Pozycjonowanie strony SEO, UX to inwestycja, która przynosi korzyść w kolejnych miesiącach!

pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa, sklepy internetowe

Co zyskam dzięki pozycjonowaniu strony z MIG hosting?

pozycjonowanie stron internetowych Częstochowa - MIG hosting, wykonanie stron www, sklepów internetowych

Strategia SEO

Strategia SEO to indywidualny plan działania dostosowany do każdej strony. Badamy kilkadziesiąt czynników mających wpływ na pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwarki google.pl. Badanie analityczne strony to podstawa – badamy stronę pod względem struktury in. budowy, technologii, treści, SEO, UX, ruchu, doboru słów kluczowych, prędkości ładowania się strony, linkowania wewnętrznego, ilości i jakości linków zewnętrznych, jak duża jest konkurencja. To tylko niektóre z czynników mających wpływ na pozycję strony w wyszukiwarce google.

SEO + UX = SXO

Przed podpisaniem umowy wykonujemy analizę strony czyli jej SEO audyt oraz analizę fraz do pozycjonowania. W ramach podpisanej umowy optymalizujemy stronę internetową Klienta. Co miesiąc wysyłamy e-mailem statystyki z pozycji strony na dane frazy w wynikach orgaicznych tzw. SERP google.pl. Każde pozycjonowanie strony wymaga czasu, indywidualnego podejścia oraz głębokiej analizy! Strona stronie nie jest równa. Przed pozycjonowaniem dokonujemy analizy budowy strony i dążymy do wyeliminowania błędów oraz dostosowania jej by była jak najbardziej przyjazna dla wyszukiwarek i użytkownika. Proces ten to optymalizacja strony internetowej i jest początkiem sukcesu dla osób, które o tym wiedzą.

Cennik pozycjonowania strony internetowej

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Pozycjonowanie strony – cennik. Koszt pozycjonowania jest związany z trudnością frazy na jaką ma być pozycjonowana strona, oraz z jakością strony tzn. z technologią w jakiej strona jest wykonana, jej optymalizacją oraz wartością merytoryczną zawartych na niej treści. Każda fraza wyceniana jest indywidualnie na podstawie konkurencyjności frazy, obecnej pozycji strony, nakładu pracy przy optymalizacji serwisu, innych niezbędnych czynności które mają być wykonane podczas naszego pozycjonowania przy wdrażaniu strategii SEO. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie.

Jak wygląda rozliczenie za pozycjonowanie?

Cennik pozycjonowania

W zależności od ustaleń proponuję rozliczenie abonamentowe lub rozliczenie „za efekt” od pozycji fraz w top10. Jeśli strona jest nowa, lepsze efekty da rozliczenie abonamentowe miesięczne wg ustalonej stawki. W przypadku rozliczenia „za efekt” opłata dotyczy pierwszej strony wyników, do czasu osiągnięcia zamierzonej pozycji nie pobierane są żadne opłaty. Po osiągnięciu pierwszej strony wyników czyli top10 rozliczenie następuje w cyklu miesięcznym za dni w jakich fraza przebywa na zamierzonych pozycjach. W obu przypadkach robię audyt strony, poprawiam błędy techniczne strony, optymalizuję teksty pod SEO, linkuję.

SEO audyt strony + dobór fraz + optymalizacja strony + link building + stategia + doświadczenie = sukces!

Pozycjonowanie stron MIG hosting natopie.pl schemat działania

Projektowanie stron i sklepów internetowych

Tworzymy responsywne strony www i sklepy internetowe zgodne z UX, SEM i SEO.

Rejestrujemy dla Klienta odpowiednią domenę, instalujemy stronę na hostingu, tworzymy stronę www, konfigurujemy konta pocztowe, pomożemy w marketingu internetowym – profile na Instagramie, Tweeterze, Facebooku, mapy google. Wszystkie strony jakie wykonuje MIG hosting są responsywne i dostosowane do wymagań użytkowników i Google. Dzięki zainstalowanym statystykom Klient może monitorować efekty naszych i własnych działań marketingowych oraz ruch na stronie www.

Pozycjonowanie stron Częstochowa, Katowice, Warszawa, Kraków

SEO freelancer

Częstochowa to nasze rodzinne miasto dlatego tutaj posiadamy najwięcej Klientów. Pozycjonujemy strony internetowe i e-commerce małych i średnich firm na frazy lokalne, ale również na frazy ogólnopolskie. Jesteśmy otwarci na współpracę 🙂 Udzielamy porad jak prowadzić profile na Facebooku, Instagramie, Pintereście, YouTubie.

Pozycjonowanie lokalne

Dlaczego warto pozycjonować się lokalnie na dane miasto?

Pozycjonowanie lokalne na frazy typu „adwokat Wrocław”, „biuro tłumaczeń Zabrze”, „psi fryzjer Kraków”, „stomatolog Łódź” czy „balustrady nierdzewne Tarnowskie Góry” zwykle przynoszę większy pożytek i korzyść właścicielowi lokalnego biznesu („small business”) niż frazy ogólnopolskie, z których większość została zdominowana przez ogólnopolskie portale ogłoszeniowe i aukcyjne typu allegro, olx, sprzedajemy i markety budowlane.

Pozycjonowanie lokalne firm – sklepy internetowe, firmowe strony www

Skutecznie działamy na rynku lokalnym – Częstochowa, Zabrze, Katowice, Kielce, Tarnowskie Góry, Wrocław, Piotrków Trybunalski, Kraków. Znajdź dzięki nam lokalnych odbiorców usług i produktów, pokonaj w google lokalną konkurencję. Przyciągnij klientów z wyszukiwarki internetowej nie tylko ceną ale przede wszystkim jakością, super obsługą i naszymi działaniami SEO, UX.

pozycjonowanie stron Częstochowa Katowice Śląsk, płatność za efekty, skuteczne i tanie!