Nasze początki…

Firma „MIG hosting” została założona w 2004 roku w Częstochowie, jednak nasze doświadczenia z internetem, reklamą sięgają jeszcze wcześniej.

Marketing internetowy

Dzięki własnym serwisom i portalom jesteśmy w stanie skutecznie reklamować i promować w internecie swoich klientów. Chętnie udzielamy im również praktycznych informacji w dziedzinie marketingu internetowego, reklam google adwords i pozycjonowania stron.

Pozycjonowanie stron internetowych, reklama internetowa

Webdesign – tworzenie stron www

Technologii, w których wykonywane mogą być strony www jest bardzo wiele. Zaczynając od najprostszego języka HTML, dodając skrypty Java-Script, przez interaktywne strony Flash, po zaawansowane sklepy, stworzone w PHP oraz bazy danych MySQL.

Dokładamy wszelkich starań, by zadowolić naszych klientów, jak również, by każda nasza następna realizacja różniła się od poprzedniej. W tym celu dobieramy odpowiednie środki do realizacji strony i określamy grupę docelową. Pozwala to maksymalnie wykorzystać korzyści płynące z posiadania własnej strony internetowej dla naszych klientów.

Nasze prace są oparte na rzetelnej wiedzy pewnej grupy osób ściśle ze sobą współpracujących, której efektem jest profesjonalne zarówno podejście do każdego klienta jak i samo wykonanie.

Wykonujemy strony www dla firm, osób prywatnych, instytucji publicznych. W skład usługi mogą wchodzić następujące elementy:

  • projekt graficzny strony www
  • projekt funkcjonalny serwisu
  • opracowanie dostarczonych materiałów
  • opracowanie formularzy do komunikacji z klientami

W ramach usługi zajmujemy się doradztwem w kwestii funkcjonalności serwisu i jego zawartości. Przygotowujemy również odpowiedni zestaw informacji dla wyszukiwarek internetowych.

Zapewniamy stałą opiekę webmasterską nad utworzonym serwisem.

Proponujemy objęcie utworzonego już serwisu opieką webmasterską, polegającą m.in. na stałej gotowości do wprowadzania zmian na stronie, administrowaniu utworzonym systemem, promocji strony w internecie oraz udzielania konsultacji na temat wykorzystania technik internetowych w pracy.

Aktualizacja strony – od 100zł netto/rok, gdzie informacje i materiały dotyczęce zmian na stronie przyjmujemy e-mailem czy skype. Czas naniesienia poprawek to najczęściej kilka minut do 4-5 godzin.

Domeny internetowe

Przeprowadzamy cały proces od zarejestrowania adresu internetowego przez pomoc w doborze materiału na stronę do utworzenia serwisu i opracowania zestawu haseł zapewniających wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Pomagamy przy tworzeniu skrzynek pocztowych i subdomen i pilnujemy terminów wygaśnięcia domen.

Współpraca

Posiadamy profesjonalny sprzęt fotograficzny, dzięki czemu możemy na miejscu u Klienta wykonać niezbędne zdjęcia. Jeżeli wymagane są zdjęcia reklamowe do folderów, procesu drukarskiego, współpracujemy z profesjonalnym studiem fotograficznym oraz laboratorium skanowania negatywów filmowych. Zawodowy fotograf na miejscu u Klienta może wykonać serię zdjęć np. produkowanych wyrobów, siedziby firmy, pomieszczeń biurowych, sklepu firmowego itp., które można wykorzystać na stronie internetowej, folderze firmowym czy prezentacji multimedialnej. Produkty możemy również sfotografować w studiu fotograficznym wyposażonym w stół bezcieniowy, softboxy, profesjonalne tła i oświetlenie.

Reklama internetowa

Raz wykonane strony staramy się promować w naszych serwisach oraz przekazujemy ich właścicielom cenne informacje na temat promocji firmy nie tylko w internecie. Prowadzimy kilka portali informacyjnych i tematycznych z różnych branż. Obecnie główny nacisk naszej działalności kierujemy na pozycjonowanie stron, fotografię reklamową i marketing internetowy.

Fotografia produktowa, reklamowa, przemysłowa

Współpracujemy z profesjonalnym fotografem produktowym wykonującym zdjęcia oświetlenia, odzieży, hal produkcyjnych, biur, sprzętu audio, IT, mebli, itp. Zdjęcia reklamowe/produktowe można wykorzystać w materiałach reklamowych jak banery, standy, roll-up, katalogi, foldery, strony i sklepy internetowe. Zapraszamy do kontaktu!

Mamy nadzieję, że wybiorą Państwo właśnie Nas!